Galatasaray Takımında Son Dakika Transfer Haberleri

Herkese yine yeniden merhaba !

Bir blog yazımda tekrar sizlerle beraberiz. Son zamanlarda blog yazılarımda spor haberlerine yer vermeye başladım. Bunun başlıca nedeni, almış olduğum bazı görevlerdir. Bir Türk olarak bende şunu söyleyebilirim ki, spor bizlerin hayatının içindedir daima. Türk Halkı olarak Spor hakkında konuşmayı ve yorumlar yapmayı çok severiz. Evet gelelim şimdi ki yazımızın konusuna.Konumuz, FUTBOLDA TRANSFER ! Türk Ligi’nin büyük takımları, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor‘dan Son Dakika Transfer Haberleri mevcut. Bu postumda sizlere Galatasaray Transferleri hakkındaki haberi paylaşacağım.

GALATASARAY’DAN SON DAKİKA TRANSFER HABERLERİ

Galatasaray’ın son yapmış olduğu maçta, kadroda bir takım eksiklikler olduğu, bir takım sıkıntılar oldu bariz belli oluyordu. Ben maçı baştan sona izledim ve bir Galatasaray Taraftarı olarak ciddi bir şekilde zevk almadım. Böyle bir maç olmamalıydı. Benim Galatasaray takımından çok beklentim vardı. Ama malesef, beklentilerim yerine gelmedi.

Hemen hemen herkes bilir ki Galatasaray’ın bütçesi hiçbir zaman çok çok iyi olmadu. Bu sezon da bütçesindeki sıkıntılardan dolayı Galatasaray takımı ayağını yorganına göre uzatmak zorunda. Dolayısı ile bütçesine uygun futbolcu transferi için çabalıyor.

  • Galatasaray’ın gözden çıkarmış olduğu oyuncu Tolga Ciğerci, şu sıralar Çaykur Rizespor takımının merceğinde.
  • Alanyaspor oyuncusu olan 25 yaşındaki Emre Akbaba ile Galatasaray arasında ki transfer, taraflar arasında sağlanan anlaşma sayesinde önümüzde ki hafta tamamlanacak gibi duruyor.
  • Galatasaray’ın hedefleri arasında, Liverpool’un gözden çıkardığı oyuncu Marko Grujic var.
  • Felipe Melo’nun önerdiği futbolcu Gustavo Scarpa hakkında Galatasaray, kiralanabilir düşüncesi içinde. 24 yaşındaki oyuncu kiralık olarak gelebilir.
  • Aynı zaman da bütçe olarak kazanç sağlayarak yeni hedeflerin belirlenebilmesi içinde Galatarasay Takımı, yüksek maliyeti olan Belhanda ve Feghouli gibi isimleri gözden çıkarabilir durumda.

Fatih Terim’in de ısrarları ile yönetim acilen takıma taze kan gerektiğinin farkına vardı. Bir galatasaray taraftarı olarak takımımdan böyle kötü maç performansları istemiyorum.

Pontus Wernbloom ve eşi Türkiye’ye tatile gelmişler ve eşi buraları çok sevmiş. Bunun üzerine futbolcunun eşi, PAOK takımına imza atmasını engellemiş ve Galatasaray için futbolcu izleme görevi yapan Elmander, bu oyuncu için olumlu görüşünü belirtmiş.

Bütçe için yapılabilecek olumlu bir haberde Portekiz’den geldi. Galatasaray oyuncusu olan Maicon’un, Sporting Lizbon takımı tarafından mercek altına aldığı öğrenildi. Maicon’u gözden çıkaran Galatasaray takımı bu işe olumlu bakıyor. Fakat Sporting Lizbon bu işi takas yöntemi ile gerçekleştirmeyi planlıyor. Galatasaray’da Doumbia yanında bir de genç bir oyuncu verilirse neden olmasın şeklinde yaklaşıyor konuya.

Anderlecht takımında yüksek ücret aldığı yaklaşımından dolayı gözden çıkarılması düşünülen Lukas Teodorczyk, Galatasaray’ın transfer merceği altındaydı. Bu transferin takipçisi Ceylan Çalışkan, Abdürrahim Albayrak’a Teodorczyk’in yanında Kara Mbodji ve Isaac Thelin’le ilgili bir teklif getirdiği ortaya çıktı.

Steemit Profil Linkim : https://steemit.com/@electrobro

7 views

  Paylaşmak İçin Sembollere Tıkla :)

       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir